Rodzinne wakacje u podnóży gór . W jakie miejsca warto wyjechać, gdzie się zatrzymać oraz jakich atrakcji spróbować?

  • Category: Dzieci
  • Published: Friday, 10 June 2022 09:50
  • Written by Super User
  • Hits: 87

father ga0888d8f8 640

Planujesz wakacje z dziećmi w górach? Na terenie naszego kraju można znaleźć wiele fajnych miejsc, a jeśli chodzi o wyjazd z dziećmi, warto rozpatrzyć położony w Górach Orlickich Zieleniec.

Góry – fascynujące przez cały rok

Wypad do górskich kurortów może okazać się wyśmienitym pomysłem nie tylko w ramach ferii zimowych. Choć hotel przy stoku, to wygodne rozwiązanie dla fanów snowboardu, to w ciepłe miesiące w górskich kurortach także jest sporo sposobów na spędzenie czasu. Najlepszym tego przykładem jest kurort narciarski Zieleniec. Piękna okolica tej części miasta Dusznik-Zdroju sprzyja mnogim sposobom czynnego wakacji.

Nocleg z maluchami

Organizując urlop w górach z całą rodziną, warto dokładnie rozważyć wybór kurortu, w jakim wynajmiemy pokój. W okresie letnim nic nie zastąpi orzeźwiającej kąpieli, w związku z tym warto celować w hotele z basenem. Zabawy w wodzie będą źródłem ogromnej uciechy wszystkich członków rodziny.

Po intensywnym dniu przyda się moment spokoju. Znakomitym sposobem będzie zatem kojący masaż bądź wieczór w saunie. Ergo - doskonałą decyzją może być więc hotel SPA - sprawdź hotel ze SPA i basenem w Zieleńcu: https://www.szarotka.eu/. Aby mieć jednak możliwość podzielić się wieczorem sam na sam, wybieraj obiekty zapewniające usługę, jaką jest opiekun dla dzieci.

Ciekawe miejsca w miejscowościach górskich

Okolice Dusznik-Zdroju dopomagają aktywnym sposobom spędzania czasu, podobnie pieszym spacerom po górskich szlakach, jak i eskapadom rowerem. Fantastyczną bazą początkową będzie między innymi Zieleniec. Atrakcje dla dzieci są tym, czego z pewnością tu jest mnóstwo. Za przykład może służyć letni park w Zieleńcu, który obowiązkowo musi przetestować każda rodzina z potomstwem, planująca urlop blisko Dusznik-Zdroju.

alpine village gfddfe63ed 640

Na terenie parku letniego można skorzystać z różnych nietuzinkowych rozrywek, w tym jazdy na nartach po trawiastym stoku bądź z quadów. A po długich godzinach dynamicznych rozrywek dobrze będzie skusić się na górską kolację, którą zaserwuje Wam restauracja np. w Zieleńcu - https://www.szarotka.eu/gastronomia/restauracja-zieleniec. Restauracji, w których dane jest posmakować lokalnej kuchni też w Zieleńcu jest pod dostatkiem.

Przekonaj się jak fascynującą przygodą mogą być rodzinne wycieczki w górach.